Junior PHP Developer

DAGMA Bezpieczeństwo IT poszukuje pracownika na stanowisko Junior PHP Developer.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie, rozwój i utrzymanie firmowych systemów i aplikacji www,
  • integracja firmowych systemów w oparciu o REST API,
  • wymiana wiedzy i doświadczenia z pozostałymi członkami zespołu.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z językiem PHP 7 lub 8,
  • styczność z językiem JavaScript (z naciskiem na jQuery),
  • styczność z relacyjnymi bazami danych (np. PostgreSQL, MySQL, MS SQL),
  • podstawowa znajomość HTML i CSS,
  • język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Mile widziane:

  • znajomość Smarty (szablony),
  • znajomość Linux,
  • znajomość Grunt lub Webpack,
  • praktyczna znajomość GITa,
  • znajomość technologii REST API.

Firma oferuje:

  • praca w trybie hybrydowym (z biura w Katowicach / zdalnie),
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę lub B2B,
  • firmowy laptop i tyle monitorów ile tylko zdołasz do niego podłączyć,
  • niezbędne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa IT oraz naszej oferty produktowej,
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • dużą różnorodność projektów,
  • dostęp do zaawansowanych technologii.

Ponadto zapewnia:

  • niezwykłą atmosferę w pracy,
  • nowoczesne klimatyzowane biuro w Katowicach,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną i kartę sportową,
  • darmowe zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego,
  • dofinansowanie do urlopu,
  • niezapomniane wyjazdy integracyjne,
  • program rekomendacji pracowników,
  • kawa i herbata – tyle ile zdołasz wypić,
  • casual dress code i wiele więcej.

CV proszę przesłać na adres: gruszka.t@dagma.pl