Siatkarska reprezentacja ZSTI z II miejscem w turnieju regionalnym "z SKS-u do AZS-u".

W dniu 30.09.2022 w Katowicach odbyły się zawody regionalne w siatkówce mężczyzn "Z SKS-u do AZS-u. W zawodach startowało 12 reprezentacji szkół średnich z Gliwic, Katowic, Mysłowic, Chorzowa i Siemianowic. Doskonale zagrała nasza reprezentacja chłopców ZSTI, która wywalczyła II m. W grupie eliminacyjnej wygrała 3 mecze oraz trudny mecz półfinałowy ze Śląskimi Technicznymi Zakładami Naukowymi 2:1. Niestety w finale uległa reprezentacji VIII LO z Katowic 2:0. W naszej drużynie grali: Mikołaj Szaradowski, Paweł Wolny, Mateusz Szewczyk, Mateusz Majewski - wszyscy 4D, Staszek Szady 4P, Kacper Rusin i Paweł Świerczyński 2i, Mateusz Kowalik i Mateusz Kaczorowski 4Ei, Kuba Majchrzak i Bartosz Pyka 3i, Michał Olek i Jacek Spałek 2P.

Trenerem i opiekunem był Jan Góral. Gratuuulacje !!!!!!