AWANS DO MISTRZOSTW POLSKI W KATEGORII JUNIOREK MŁODSZYCH!

W ubiegły piątek (17.03) oraz w niedzielę (19.03) odbyły się dwa spotkania barażowe o awans do Mistrzostw Polski w kategorii Juniorek Młodszych. Rywalem naszych szczypiornistek (klasy I PR) był zespół UKS PR Ruch Chorzów.

Nasze zawodniczki po walce od pierwszej do ostatniej sekundy baraży oraz konsekwentnej grze pewnie zwyciężyły w obu spotkaniach, tym samym awansowały do turnieju Mistrzostw Polski.

W meczu piątkowym, na własnym parkiecie, nasze juniorki wygrały 34:26 (19:12 do przerwy), w niedzielnym meczu wyjazdowym ostateczny wynik był taki sam 34:26 (22:13 do przerwy).

Skład naszej drużyny:

Bańczyk Aleksandra, Czaniecka Martyna (1), Firecka Wiktoria, Klich Weronika (6;3), Krawczyńska Klaudia, Motowidło Joanna (1), Markiewicz Aleksandra (7;8), Matusik Sandra (10;6), Pielot Zuzanna, Powyszyńska Wiktoria (5;5), Pytlos Karolina (3;4), Smodis Hanna (1;2), Surlas Natalia, Szulc Nicole (1), Wesołowska Weronika (2;3), Wojnicz Michalina.

Wszystkim zawodniczkom oraz trenerom gratulujemy, trzymamy kciuki i dopingujemy w dalszym dążeniu do celu.